KONST / Litografier / Färglitografi 14688259
nr 1468 8259
Svante Petri
(f. 1944), Sverige
Skärgård. Signerad, 200-upplaga. Färglitografi. Bladets mått: 42x61, yttermått inklusive ram: 58x77 cm
Svante Petri, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 19:48:59
24/5 19:12:05